RT1206DRE0720K5L
MFR.Part #
RT1206DRE0720K5L
JLCPCB Part #
C2129317
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS