HHV-50FR-52-5M62
MFR.Part #
HHV-50FR-52-5M62
JLCPCB Part #
C3415457
Description
-55℃~+155℃ 5.62MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS