RN73H2BTTD6813B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6813B10
JLCPCB Part #
C2574433
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS