AF0603FR-077R5L
MFR.Part #
AF0603FR-077R5L
JLCPCB Part #
C5549549
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS