RT1206DRE07205KL
MFR.Part #
RT1206DRE07205KL
JLCPCB Part #
C2129322
Description
-55℃~+155℃ 200V 205kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS