NCR-50KR-52-4K7
MFR.Part #
NCR-50KR-52-4K7
JLCPCB Part #
C19439412
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS