RT1206CRC0795K3L
MFR.Part #
RT1206CRC0795K3L
JLCPCB Part #
C3997767
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS