FMP100FBE52-2K4
MFR.Part #
FMP100FBE52-2K4
JLCPCB Part #
C1379393
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS