FMP100JT-52-910R
MFR.Part #
FMP100JT-52-910R
JLCPCB Part #
C3535844
Description
-55℃~+155℃ 1W 910Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS