RT1206WRC0795K3L
MFR.Part #
RT1206WRC0795K3L
JLCPCB Part #
C4313744
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS