CRGV1206F187K
MFR.Part #
CRGV1206F187K
JLCPCB Part #
C4352539
Description
-55℃~+125℃ 187kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS