RT0402DRE073K92L
MFR.Part #
RT0402DRE073K92L
JLCPCB Part #
C2098355
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS