RT1206BRB07121RL
MFR.Part #
RT1206BRB07121RL
JLCPCB Part #
C869689
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS