RT1206BRE07121RL
MFR.Part #
RT1206BRE07121RL
JLCPCB Part #
C870994
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS