RT0805CRD072K74L
MFR.Part #
RT0805CRD072K74L
JLCPCB Part #
C868354
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS