RC1206FR-102K61L
MFR.Part #
RC1206FR-102K61L
JLCPCB Part #
C4282132
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS