CRGH1206F8K87
MFR.Part #
CRGH1206F8K87
JLCPCB Part #
C2107915
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS