SR0805JR-4739RL
MFR.Part #
SR0805JR-4739RL
JLCPCB Part #
C6234293
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS