RT0805WRC0734R8L
MFR.Part #
RT0805WRC0734R8L
JLCPCB Part #
C3922277
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS