SQM500JB-2R7
MFR.Part #
SQM500JB-2R7
JLCPCB Part #
C1399311
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS