RMCP0805JT4K70
MFR.Part #
RMCP0805JT4K70
JLCPCB Part #
C6398417
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS