MF0204FRE52-220R
MFR.Part #
MF0204FRE52-220R
JLCPCB Part #
C1745121
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS