AT0402DRE07887RL
MFR.Part #
AT0402DRE07887RL
JLCPCB Part #
C2109501
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS