RT0805DRE07249RL
MFR.Part #
RT0805DRE07249RL
JLCPCB Part #
C868660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS