RT0805WRC07107RL
MFR.Part #
RT0805WRC07107RL
JLCPCB Part #
C1724485
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS