RT0805WRC07107KL
MFR.Part #
RT0805WRC07107KL
JLCPCB Part #
C1724326
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS