RC0805FR-07180RP
MFR.Part #
RC0805FR-07180RP
JLCPCB Part #
C6638655
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS