RT0805WRC07127RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRC07127RL
JLCPCB Part #
C1724409
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS