RT0603FRE076R2L
MFR.Part #
RT0603FRE076R2L
JLCPCB Part #
C863925
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS