RT0805FRE13820RL
MFR.Part #
RT0805FRE13820RL
JLCPCB Part #
C5879650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS