SR1206JR-7T82RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T82RL
JLCPCB Part #
C6495486
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS