RT0805FRE13220RL
MFR.Part #
RT0805FRE13220RL
JLCPCB Part #
C7303012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS