AC0603FR-07432KL
MFR.Part #
AC0603FR-07432KL
JLCPCB Part #
C227900
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS