MFR-25FTE52-3K16
MFR.Part #
MFR-25FTE52-3K16
JLCPCB Part #
C1371029
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS