RT0603CRC07330KL
MFR.Part #
RT0603CRC07330KL
JLCPCB Part #
C4009272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS