RT0603FRE0739RL
MFR.Part #
RT0603FRE0739RL
JLCPCB Part #
C706168
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS