ERJ-PA3F4121V
MFR.Part #
ERJ-PA3F4121V
JLCPCB Part #
C4252800
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS