RT0603WRE0739RL
MFR.Part #
RT0603WRE0739RL
JLCPCB Part #
C3962186
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS