AA2512DK-0710RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2512DK-0710RL
JLCPCB Part #
C20141169
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS