AA2512JK-07390RL
MFR.Part #
AA2512JK-07390RL
JLCPCB Part #
C1699106
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 390Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS