RT0402DRE0726K1L
MFR.Part #
RT0402DRE0726K1L
JLCPCB Part #
C2098589
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS