RT0603WRD0743RL
MFR.Part #
RT0603WRD0743RL
JLCPCB Part #
C1716016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS