RT1210CRE078K2L
MFR.Part #
RT1210CRE078K2L
JLCPCB Part #
C1703781
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS