RT0402DRE072K61L
MFR.Part #
RT0402DRE072K61L
JLCPCB Part #
C853896
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS