RT0402CRE0726K1L
MFR.Part #
RT0402CRE0726K1L
JLCPCB Part #
C4320605
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS