ERJ-H2RD5901X
MFR.Part #
ERJ-H2RD5901X
JLCPCB Part #
C6845048
Description
-55℃~+175℃ 100mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS