RT0402DRD0768KL
MFR.Part #
RT0402DRD0768KL
JLCPCB Part #
C853706
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS