RC0402FR-07845RL
MFR.Part #
RC0402FR-07845RL
JLCPCB Part #
C273700
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS