FMP300FRF73-137K
MFR.Part #
FMP300FRF73-137K
JLCPCB Part #
C3383852
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS