SR0805KR-07510RL
MFR.Part #
SR0805KR-07510RL
JLCPCB Part #
C4045832
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS